سایت رسمی کمپانی Easy Come Canada - (Prince Edward Island Provincial Nominee Program)
Thursday 22 February 2018
   
Size Font
Login
image image image

Plan Nord

Plan Nord - Building Northern Québec together - The Project of a Generation

Plan Nord Tourism Strategy

 

طرح Nord

شمال استان کبک را با هم بسازیم. طرحی برای نسل ها...

Plan Nord

Good news for home builder, whether you're a home builder or investor, construction worker

 

طرح Nord

خبر خوب برای خانه سازان و یا سرمایه گذاران و یا افرادی که مایل به کار در زمینه های ساختمانی در کانادا می باشند

The Business Immigration Program seeks to attract experienced business people to Canada who will support the development of a strong and prosperous Canadian economy

 

مهاجرت تجاری کانادا جذب صاحبان باتجربه و موفق تجارت ها و مشاغل آزاد است. دولت کانادا معتقد است این افراد می توانند ...

(Prince Edward Island Provincial Nominee Program)

مهاجرت از طریق انتخاب استانی – پرنس ادوارد آیلند

به ادامه مطلب مراجعه نمایید


برنامه مهاجرت استانی پرنس ادوارد آیلند (PEI PNP) به این ایالت اجازه می‌دهد متقاضیان واجد شرایط را برای مهاجرت به کانادا و زندگی در ایالت پرنس ادوارد آیلند انتخاب کنند.
این برنامه مهاجرتی از چهار گروه مهاجرتی تشکیل شده است ولی در حال حاضر در یکی از گروه‌ها (Immigrant Partner Category) تقاضایی پذیرفته نمی‌شود و اداره مهاجرت ایالت تنها تقاضاهای ارسالی تحت سه گروه مهاجرتی به شرح زیر را مورد بررسی قرار می‌دهد:

کارآفرینان

توجه : دولت پرنس ادوارد آیلند تا اطلاع ثانوی پرونده جدیدی تحت این زیرگروه مهاجرتی (کارآفرینان) نخواهد پذیرفت
هدف از این گروه مهاجرتی جذب کارآفرینانی است که قصد دارند بیزنس خود را در پرنس ادوارد آیلند تاسیس کنند. برای اینکه واجد شرایط این گروه مهاجرتی باشید، باید:

    * دارایی خالص شما از 400,000 دلار کانادا کمتر نباشد؛
    * قصد تملک یک‌سوم بیزنسی موجود یا راه‌اندازی بیزنسی جدید (با حداقل 200,000 دلار کانادا سرمایه‌گذاری) در پرنس ادوارد آیلند را داشته باشید؛
    * پلان و طرح بیزنسی امکان پذیر برای تاسیس بیزنسی موفق در پرنس ادوارد آیلند داشته باشید؛
    * مبلغ 100,000 دلار کانادا را به عنوان ودیعه در اختیار دولت ایالت قرار دهید (این ودیعه پس از یک سال اقامت در ایالت و راه‌اندازی بیزنس به متقاضی بازگردانده می‌شود)؛
    * مبلغ 25,000 دلار کانادا را نزد دولت پرنس ادوارد آیلند به عنوان پشتوانه تعهدتان مبنی بر سکونت در ایالت به ودیعه بگذارید (این مبلغ نیز پس از یک سال سکونت در ایالت عودت داده می‌شود)؛
    * حداقل شرایط موردنیاز از نظر سن، تحصیلات، تجربه مدیریتی و بیزنسی، و توانمندی‌های زبانی را دارا باشید (متقاضی ایده‌آل کمتر از 55 سال سن دارد، سابقه تحصیلی به مدت حداقل 14 سال دارد، از مهارت‌های زبانی (انگلیسی و فرانسه) در حدی که بتواند بدون نیاز به مترجم در جلسه مصاحبه شرکت کند برخوردار است، و دارای چندین سال تجربه مدیریتی و بیزنسی است)؛

متقاضیانی که از مهارت‌های زبانی انگلیسی یا فرانسه به نحوی که  بتوانند بدون نیاز در مصاحبه شرکت کنند برخوردار نیستند باید مبلغ 20,000 دلار کانادا را نزد دولت ایالت به ودیعه بگذارند که این مبلغ پس از آنکه متقاضی توانست پس از سکونت در ایالت مهارت‌های زبانی خود را توسعه دهد، به وی بازگردانده می‌شود.

 
مهاجرت خویشاوندی
این گروه مهاجرتی برای شهروندان کانادایی و مقیمان دائم ایالت پرنس ادوارد آیلند که قصد دارند با حمایت از خویشاوندان نزدیک خود زمینه گزینش آنها جهت مهاجرت به کانادا را فراهم کنند، طراحی شده است. متقاضی و اسپانسر وی (که در این گروه مهاجرتی حامی یا Champion نامیده می‌شود)، هریک باید شرایط متفاوتی را به شرح زیر احراز کنند:
حامی باید:

    *شهروند کانادا یا مقیم دائم این کشور باشد که حداقل به مدت دو سال در پرنس ادوارد آیلند زندگی کرده‌است؛
    * از درآمد مستمر و مناسبی که بتواند نیازهای متقاضی و اعضای وابسته خانواده وی را تامین کند برخوردار باشد؛

    * از پیشینه اخلاقی خوبی برخوردار باشد؛ و
    * تعهدی کتبی بدهد مبنی بر اینکه تمام تلاش خود برای اقامت موفق متقاضی در ایالت پرنس ادوارد آیلند را بکار خواهد بست.

متقاضی باید:

    * قصد اقامت در پرنس ادوارد آیلند را داشته باشد؛
    * از خویشاوندان نزدیک حامی (پدر و مادر یا پدربزگ و مادر بزرگ، فرزند یا نوه، خواهر و برادر، خواهرزاده و برادرزاده، عمه و خاله، دایی وعمو، عموزاده، خاله‌ زاده، دایی زاده، یا عمه زاده) باشد؛ و
    * از یکی از کارفرماهای ایالت پیشنهاد کار داشته باشد، یا از نظر ایالت توانایی و صلاحیت‌های لازم برای یافتن شغل و استخدام را دارا باشد.

متقاضی و اعضای وابسته به وی همچنین نباید هیچگونه سابقه محکومیت قضایی یا مشکل سلامت جسمانی داشته باشند.

 
نیروی کار متخصص
این گروه مهاجرتی برای متخصصان و نیروهای کار ماهری تنظیم شده است که از یک کارفرما در پرنس ادوارد آیلند پیشنهاد کار دارند. برای اینکه واجد شرایط این گروه مهاجرتی باشید باید:

    * حداقل 50 امتیاز را در فرم ارزیابی کسب کنید (ارزیابی مذکور بر اساس شش فاکتور سن، مهارت‌های زبانی، تحصیلات، تجربه کار، پیشنهاد کار، و وفق پذیری متقاضی انجام می‌گردد)؛
    * از تحصیلات و آموزش‌هایی مرتبط با شغل پیشنهادی برخوردار باشید؛
    * قصد زندگی و کار در پرنس ادوارد آیلند را داشته باشید.پرنس ادوارد آیلند با مساحت 5,683 کیلومتر مربع کوچکترین ایالت/ناحیه کانادا محسوب می‌شود اما با داشتن جمعیتی در حدود 140,000 نفر از بیشترین چگالی جمعیت (25 نفر در هر کیلومتر مربع) در میان ایالت‌ها و نواحی کانادا برخوردار است. چارلوت‌ تاون، مرکز ایالت و بزرگترین شهر آن است که جمعیتی در حدود 33,000 نفر دارد. خاک قرمز رنگ و حاصلخیز و نیز هوای معتدل پرنس ادوارد آیلند آن را به منطقه‌ای مناسب برای کشاورزی و زراعت تبدیل کرده است. نیمی از خاک ایالت را جنگل پوشانده و نیمه دیگر به کشت و زرع اختصاص یافته است.
اقتصاد پرنس ادوارد آیلند بر کشاورزی و صنایع مرتبط با آن استوار است. سیب زمینی مهمترین محصول کشاورزی پرنس ادوارد آیلند و اصلی ترین منبع درآمد کشاورزان این ایالت است. گردشگری دومین صنعت بزرگ ایالت بوده و زیبایی‌های طبیعی ایالت هر ساله بیش از یک میلیون گردشگر را به خود جلب می‌کند. صنایع غذایی و فرآوری مواد غذایی مهمترین فعالیت تولیدی ایالت می‌باشد هر چند فناوری عالی (high-technology) نیز به خصوص در زمینه‌های پزشکی، الکترونیک، و کشاورزی درحال گسترش است.
پرنس ادوارد آیلند به واسطه هوای معتدل و ملایمی که دارد معروف است. زمستان‌ در این ایالت نسبتا سرد، اما ملایم‌تر از اکثر مناطق کانادا و تابستان‌ تا حدودی گرم ولی به ندرت آزاردهنده است. رطوبت هوا بالاست و وزش بادهای شدید نیز در طول سال معمول است.

پرنس ادوارد آیلند در یک نگاه

پایتخت چارلوت تاون
مساحت کل 5,683 کیلومتر مربع
جمعیت کل حدود 140,000 نفر (برآورد سال 2009)
زبان رسمی انگلیسی
بزرگترین شهر چارلوت تاون
پرچم ونقشه
 

تاریخ پیوستن به کنفدراسیون
 ( پیوستن به کشور کانادا)
اول ژوئیه سال 1873 میلادی
حزب حاکم حزب لیبرال
مالیات فروش (مالیات ایالتی) 10 درصد (پرنس ادوارد آیلند دارای بالاترین نرخ مالیات فروش در کاناداست).
منابع طبیعی درختان و منابع جنگلی، شیلات و منابع دریایی، شن و ماسه
صنعت
کشاورزی، گردشگری، ماهیگیری، فراوری مواد غذایی، و صنایع تولیدی 
کشاورزی مهمترین محصول سیب زمینی بوده و در حدود 30 درصد کل محصول سیب زمینی کانادا در این ایالت کشت و تولید می‌شود. سایر محصولات از جمله میوه، سبزیجات، و حبوبات نیز تولید می‌گردد. 
آب و هوا
معتدل
وب سایت www.gov.pe.ca

 کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 (Nova Scotia Nominee Program)  [ ] 10111 مشاهده

       امتیاز دهی به مطلب

       انتخاب ها

       اشتراک گذاري مطلب

       منوی سایت

توضیحات .....
توضیحات .....
توضیحات .....

Login Form