سایت رسمی کمپانی Easy Come Canada - نظارت و کنترل بیشتر بر فعالیت مشاوران مهاجرت کانادا
Thursday 22 February 2018
   
Size Font
Login
image image image

Plan Nord

Plan Nord - Building Northern Québec together - The Project of a Generation

Plan Nord Tourism Strategy

 

طرح Nord

شمال استان کبک را با هم بسازیم. طرحی برای نسل ها...

Plan Nord

Good news for home builder, whether you're a home builder or investor, construction worker

 

طرح Nord

خبر خوب برای خانه سازان و یا سرمایه گذاران و یا افرادی که مایل به کار در زمینه های ساختمانی در کانادا می باشند

The Business Immigration Program seeks to attract experienced business people to Canada who will support the development of a strong and prosperous Canadian economy

 

مهاجرت تجاری کانادا جذب صاحبان باتجربه و موفق تجارت ها و مشاغل آزاد است. دولت کانادا معتقد است این افراد می توانند ...

نظارت و کنترل بیشتر بر فعالیت مشاوران مهاجرت کانادا

نظارت و کنترل بیشتر بر فعالیت مشاوران مهاجرت کانادا

ارگان قانونی جدید به جای CSIC...... به ادامه مطلب مراجعه نمایید


ارگان قانونی جدید به جای CSIC
نظارت و کنترل بیشتر بر فعالیت مشاوران مهاجرت کانادا

با تصویب لایحه‌ای که قرار است دولت فدرال به پارلمان ارائه کند، مسئولیت‌های انجمن مشاوران مهاجرت کانادا به سازمانی با قدرت تحقیق و تفحص بالاتر واگذار می شود.
انجمن مشاوران مهاجرت کانادا (CSIC) تنها ارگان قانونی است که در حال حاضر مسئولیت سازماندهی و نظارت بر فعالیت مشاوران مهاجرت کانادا را بر عهده دارد. ولی ممکن است به زودی و با تصویب لایحه‌ای که قرار است دولت فدرال به پارلمان ارائه کند، مسئولیت‌های این انجمن به سازمانی با قدرت تحقیق و تفحص بالاتر واگذار شود. این تصمیم به دنبال شکایات مطرح شده در مورد کسانی است که به نام مشاور مهاجرت در داخل یا خارج کانادا مشغول به کارند ولی نه وکیل دادگستری کانادا هستند و نه عضو انجمن مشاوران کانادا.
این تصمیم واکنشی است به کلاهبرداریهایی که در سالهای اخیر و توسط مشاوران قلابی مهاجرت کانادا صورت گرفته است و شکایات زیادی را به دنبال داشته است.این افراد که کمیته بررسی مشکلات مهاجرت در پارلمان کانادا نام "اشباح" را بر آنها نهاده است در زمینه قوانین مهاجرت کانادا آموزشی ندیده اند و مدرک معتبری ندارند  و علاوه بر این در ارگان قانونی مربوطه عضویت نداشته و واجد شرایط آن نیستند اما در عین حال مبالغ هنگفتی را از متقاضیان مهاجرت اخذ می‌کنند تا تنها فرمهای درخواست اقامت را برای آنها پر کنند بدون اینکه حتی نامی از ایشان به عنوان نماینده متقاضی در جایی ثبت شده باشد و در موارد زیادی که گزارش شده است مشاور قلابی فرمهای تکمیل شده را حتی ارسال نیز نکرده است. بر اساس طرح جدید که قرار است جیسون کِنی، وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا، طی دو تا سه هفته آینده آن را رونمایی کند ارائه خدمات مشاوره مهاجرت کانادا توسط افرادی که وکیل دادگستری کانادا یا مشاور مورد تایید مراجع قانونی تعیین شده نباشند جرم تلقی شده و پیگرد قانونی دارد.کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

       امتیاز دهی به مطلب

       انتخاب ها

       اشتراک گذاري مطلب

       منوی سایت

توضیحات .....
توضیحات .....
توضیحات .....

Login Form