سایت رسمی کمپانی Easy Come Canada - تغییرات جدید برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک
Thursday 22 February 2018
   
Size Font
Login
image image image

Plan Nord

Plan Nord - Building Northern Québec together - The Project of a Generation

Plan Nord Tourism Strategy

 

طرح Nord

شمال استان کبک را با هم بسازیم. طرحی برای نسل ها...

Plan Nord

Good news for home builder, whether you're a home builder or investor, construction worker

 

طرح Nord

خبر خوب برای خانه سازان و یا سرمایه گذاران و یا افرادی که مایل به کار در زمینه های ساختمانی در کانادا می باشند

The Business Immigration Program seeks to attract experienced business people to Canada who will support the development of a strong and prosperous Canadian economy

 

مهاجرت تجاری کانادا جذب صاحبان باتجربه و موفق تجارت ها و مشاغل آزاد است. دولت کانادا معتقد است این افراد می توانند ...

تغییرات جدید برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک

تغییرات جدید برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک

اداره مهاجرت نیوبرانزویک اعلام کرد: ....... به ادامه مطلب مراجعه نمایید


اداره مهاجرت نیوبرانزویک اعلام کرد
تغییرات جدید برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک
مهمترین دلیل تغییرات جدید در زیرگروه مهاجرت تجاری نیوبرانزویک را می توان حصول اطمینان دولت محلی از سکونت متقاضیان در نیوبرانزویک و راه اندازی بیزنس در این ایالت دانست.
از این پس کسانی که قصد دارند از طریق بیزنسی یا به عبارتی کارآفرینیِ ایالت نیوبرانزویک برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند باید علاوه بر ارائه طرح تجاری (بیزنس پلان)، مبلغ 75 هزار دلار کانادا نیز به عنوان ودیعه و تضمین راه اندازی بیزنس پیشنهاد شده در اختیار دولت این ایالت قرار دهند. ودیعه مذکور یک سال پس از راه‌اندازی بیزنس به متقاضی برگردانده می‌شود.
متقاضیان مهاجرت تجاری نیوبرانزویک باید طرح تجاری سودآوری را برای سرمایه‌گذاری در این ایالت ارائه کنند (ترجیحا سرمایه گذاری در بیزنسی که به غیر از اعضای خانواده متقاضی، چند تن  از ساکنین ایالت را نیز به کار بگمارد). طرح تجاری یا بیزنس پلان مورد اشاره باید تجزیه و تحلیل مالی و جزییات مربوط به راه‌اندازی و نحوه اداره بیزنس پیشنهادی را شامل شود و متقاضی باید در مدیریت بیزنسی که در نیوبرانزویک راه‌اندازی یا خریداری می‌کند نقش فعال داشته باشد.
متقاضی همچنین باید از سابقه مدیریتی کافی به عنوان مدیر ارشد یا مالک بیزنس برخوردار بوده و این سابقه مدیریتی باید با بیزنسی که قصد دارد در نیوبرانزویک راه‌اندازی یا خریداری نماید مرتبط باشد.
 گروه مهاجرتی نیروی کار متخصص این ایالت نیز دستخوش تغییراتی شده است.
قبل از اعلام تغییرات جدید کسانی که قصد داشتند به عنوان نیروی کار متخصص (skilled worker) به ایالت نیوبرانزویک مهاجرت کنند ملزم به ارائه پیشنهاد کار دائم و تمام وقت از طرف کارفرمایی در نیوبرانزویک بودند. اما از این پس کسانی که خویشاوندی نزدیک در نیوبرانزویک دارند بدون در اختیار داشتن پیشنهاد کار نیز می‌توانند از طریق زیرگروه جدید Skilled Worker with Family Support برای مهاجرت به این ایالت اقدام کنند.
بر اساس این زیر گروه جدید افرادی که مقیم دائم کانادا یا شهروند این کشور باشند و به مدت حداقل 12 ماه (متوالی) در نیوبرانزویک سکونت داشته باشند می توانند با حمایت از خویشاوندان نزدیک خود (فرزند غیر وابسته، نوه دختری یا پسری، برادر و خواهر، نابرادری و ناخواهری، برادر زن یا خواهر زن، برادر شوهر یا خواهر شوهر، و برادرزاده یا خواهرزاده) زمینه مهاجرت آنها به نیوبرانزویک را فراهم کنند.کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

       امتیاز دهی به مطلب

       انتخاب ها

       اشتراک گذاري مطلب

       منوی سایت

توضیحات .....
توضیحات .....
توضیحات .....

Login Form